izmir mezuniyet töreni

izmir mezuniyet töreni | Mezun olmak bir dönemin bitişi olduğu kadar yeni bir dönemin başlangıcı anlamını taşımaktadır. Bizler bu geceyi 2009 yılında organize ettiğimiz ilk mezuniyet töreninden yapmış olduğumuz son törene kadar her organizasyonda kendi evlatlarımızı mezun edercesine yaşıyoruz. Bu özel gecede çocuklarımızı okullarımızdan uğurlarken onların hayat boyu hafızalarında yer edinecek bir gece hatırlamaları için profesyonel ekibimizle hazırlanıyoruz.

Kullanmış olduğumuz sahne ve truss sahne bacakları sistemi tamamen TSE belgeli ve TÜV onaylıdır. | izmir mezuniyet töreni
Ses kalitesi ve güç anlamında çağımızın getirdiği son teknoloji ses sistemleri, DJ kabini-mixer ve profesyonel DJ’imiz ile hafızalardan çıkmayacak bir mezuniyet töreni vaat ediyoruz. | izmir mezuniyet töreni

Yapmış olduğumuz tüm etkinliklerde

 • 4 BACAK TRUSS SAHNE SİSTEMİ

 • SES SİSTEMİ

 • IŞIK SİSTEMİ

 • SANDALYE-MASA

 • BİSTRO MASA

 • KONFETİ HAVAİ FİŞEK

 • YER VOLKANI-ALEVLİ FISKİYE

 • UÇAN BALONLAR

 • MEKAN ve BAHÇE İÇİN TÜL,ŞİFON,BALON ve ÇİÇEK SÜSLEME

 • PROFESYONEL SİS MAKİNELERİ

 • SAHNEYE ÇIKARKEN IŞIKLI YÜRÜYÜŞ PODYUMLARI

 • YÜRÜYÜŞ YOLU HALILARI

 • 10 METRE KARE BÜYÜKLÜĞÜNDE LED EKRAN İLE CANLI YAYIN

 • FOTOĞRAF-KAMERA ve DRONE KAMERA (UÇAN KAMERA) ile GÖKYÜZÜNDEN ÇEKİM

 • GÜVENLİK GÖREVLİLERİ

izmir mezuniyet töreni | İle sizler için unutulmaz bir gecenin sözünü veriyoruz. Üstelik mekan süsleme, halı, sandalye giydirme, masa giydirme gibi detaylar için sizleri tek bir renk seçimine mahkum etmeden dilediğiniz konsepti seçme fırsatı veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki organizasyonları diğerlerinden öne çıkaran her şey detaylarda gizlidir. Profesyonel olduğu kadar detayları gözden kaçırmayan ekibimizle sizler için organize ettiğiniz törende size sadece geceyi yaşamaktan başka iş bırakmıyoruz.

4 BACAK TRUSS SİSTEMİ NEDİR?

4 Bacak Truss sistemi, gecedeki bütün ekipmanları birbirine bağlayan ana sistemdir. Farklı türde kurulma durumları olan sahne sistemlerinin en güvenlikli, en göze hitap eden, en dolu olan şeklidir. Kuruluşumuzun ilk günü ”güvenlikten ödün vermeyeceğiz” sloganıyla yola çıkmıştık. Ve o günden beri sahne sistemlerimizden ödün vermeden hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

SES SİSTEMİ

Kurmuş olduğumuz ses cihazları, kabinler, mixer, bağlantı ekipmanları ile bir konser kalitesinde ses duyuracağımızı vaat ediyoruz.

IŞIK SİSTEMİ

Karanlık ya da loş bir gece geçirmemeniz için her etkinliğimizde 16 adet ışık robotu kullanıyoruz. Sahne ışığı, takip ışık, ışık robotları ve lazer ışık ile 20 kilometre uzaktan nerede olduğunuzu belli ediyoruz.

SANDALYE - MASA

Beyaz lake sandalyelerde seçmiş olduğunuz renkte yapılacak süsleme ve giydirmeler,isteğe bağlı masalı ve ikramlı organizasyonlarınızda yine seçmiş olduğunuz renkte mekanınızı organize ediyoruz.

BİSTRO MASA

Davetlileriniz için şık bir bekleme alanı. Sunmuş olduğumuz ikramlarımız ile gecenin başlamasını beklemeyi kolaylaştıracak, zamanı daha akıcı geçireceklekleri ortam.

KONFETİ - HAVAİ FİŞEK - YER VOLKANI - FISKİYE VB.

Geceyi coşturacak anlarda devreye giren bu görsel şovlarımız fotoğraflarınız ve videolarınız için olmazsa olmazlarımız.

UÇAN BALONLAR

İçlerinde rengarenk led ışıklar barındıran helyumlu uçan balonlarımız final anında öğrencilerimiz tarafından gökyüzüne bırakıldığında gökyüzünü renklendiren bir ambians oluşturuyoruz.

MEKAN SÜSLEME

Okulunuzun bahçesini sizin seçmiş olduğunuz renklerde balonlar, tüller ve şifonlarla süsleyip her yıl yenilenen çiçek aranjmanlarımız ile hoş bir ortam hazırlıyoruz.

PROFESYONEL SİS MAKİNELERİ

Geceniz boyunca ambiansı coşturacak sis makinelerimiz hiç beklemediğiniz anlarda devreye girecektir. Tamamen sağlık durumunu etkilemeyecek şekilde hazırlanan makinelerimiz rengarenk ışıklarıyla ortamı canlandıracak ve heyecan katacaktır.

MEKAN SÜSLEME

Okulunuzun bahçesini sizin seçmiş olduğunuz renklerde balonlar, tüller ve şifonlarla süsleyip her yıl yenilenen çiçek aranjmanlarımız ile hoş bir ortam hazırlıyoruz.

IŞIKLI YÜRÜYÜŞ PODYUMU

Her sene üzerine bir fazlasını koyacağımız mezuniyet organizasyonu yapacağız diye yola çıkmıştık ve her sene bir büyük yenilik getirerek bugünlere sizlerin sayesinde geldik.
2016 yılının büyük yeniliği olan ışıklı yürüyüş podyumu öğrencimiz diplomasını alırken seçmiş olduğunuz renkteki halının üzerinden yürüyerek ışıklı yürüyüş podyumuna çıkıyor. Sahneye bu yoldan yürüyen öğrencilerimiz özel olan gecede kendini daha özel hissettiren duygularla yürürken kameramanımız en güzel pozları yakalamakla meşgul oluyor.

YÜRÜYÜŞ YOLU HALILARI

Bizler sizlerin zevklerini çok önemseyerek bir gece planlıyoruz ve bu gecede sizleri tek bir renk seçimine mahkum etmek istemiyoruz. Seçmiş olduğunuz renkte kullandığımız halılar ile şık bir yürüme platformu hazırlıyoruz.

10 metre kare LED EKRAN

Geceniz henüz başlamadı, misafirler yerlerini almaya başladı. İşte bu zamanda LED ekranda mezun olan öğrencilerimizin anılarını, videolarını, sımsıcak arkadaşlıklarını gösteren fotoğraflarını slayt olarak sunacağımız aynı zamanda gösterimiz başladığında tüm geceyi canlı yayında aktarıp misafirlerimizin özel anları kaçırmaması adına kuracağımız özel bir ekran. P3 kalitede ekran görüntü kalitesi aldığımız bu ekranda hiç bir anı kaçırmayacaksınız.

FOTOĞRAF-KAMERA VE DRONE ÇEKİM

Gecenin en özel anlarını profesyonel fotoğraf ekibimizle çekiyoruz. Aynı zamanda ultra HD görüntü alan kameralarımız ile geceyi kaydediyoruz. Gecenin en özel anlarında gökyüzünde beliren Drone (UÇAN KAMERA) ile bir klip kalitesinde mezuniyet DVD’nizi teslim ediyoruz.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ

Organizasyonlarımızda siz değerli misafirlerin güvenliği bizim için en önemli konu. Kullanılacak olan ekipmanların yanı sıra giriş ve çıkışları kontrol edecek çevre güvenliğini sağlayacak arkadaşlarla hizmetinizdeyiz.

İSTEĞE BAĞLI

İsteğe bağlı özel sahne şovları,dans ekipleri,canlı müzik ekipleri,ikramlı banket masaları ve daha nice fikirlerle hizmetinizdeyiz. Organizasyon işi detaylarda gizlidir ve her zaman dediğimiz gibi detaylar bizim işimiz. İletişim numaralarımızdan ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilir ya da tanıtım ve sunum için randevu verebilirsiniz memnuniyetle ziyaret edeceğiz.

izmir mezuniyet töreni, mezuniyet töreni, kep töreni, izmir organizasyon firmaları, izmir organizasyon, izmirde mezuniyet firmaları, izmir kep töreni, yemekli mezuniyet töreni, mezuniyet balosu, izmir mezuniyet balosu, balo salonları, izmir balo salonları, izmir mezuniyet salonları.